Amortyzatory SACHS

Firma SACHS założona w 1895 roku w Schweinfurcie jest jednym z największych na świecie przedsiębiorstw produkujących wysokiej klasy części samochodowe, w tym głównie sprzęgieł oraz amortyzatorów. Marka SACHS prowadzi swoją działalność w 19 krajach na całym świecie, zatrudniając blisko 20 tysięcy pracowników i generując roczną sprzedaż na poziomie ponad 2 bilionów euro.

Amortyzatory SACHS charakteryzują się wysoką jakością oryginalnego wyposażenia oraz innowacyjną technologią wykończenia. Amortyzatory marki SACHS zapewniają dużą wydajność oraz dynamikę prowadzenia pojazdu, a także idealną przyczepność oraz perfekcyjną trakcję podczas pokonywania zakrętów, bez względu na warunki atmosferyczne panujące na drodze. SACHS dostarcza amortyzatory na pierwszy montaż m.in. dla Volkswagena, Opla, BMW czy też Mercedesa. Wszystkie produkty tej marki poddawane są drobiazgowym testom oraz badaniom technicznym.

SACHS dostarcza amortyzatory na rynek motoryzacyjny w trzech podstawowych seriach produktowych. Są to:

  • Seria SACHS Advantage jest dedykowana głównie do samochodów osobowych oraz kierowców kochających dynamiczną, sportową jazdę. Amortyzatory tej klasy bardzo elastycznie dostosowują się do stylu jazdy oraz zmiennych warunków panujących na drodze. Seria SACHS Advantage to synonim stabilności oraz bezpieczeństwa.

  • Seria SACHS Super Touring to amortyzatory kierowane przede wszystkim do bardziej wymagających kierowców. Dlatego też są one o wiele bardziej wytrzymałe oraz odporne na korozję. Sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych i drogowych.

  • Seria amortyzatorów SACHS przeznaczonych do pojazdów użytkowych. Zostały one odpowiednio przystosowane specjalnie dla aut przewożących ciężkie ładunki w trudnych warunkach panujących na drodze. Ich główne atuty to wytrzymałość, pewność prowadzenia oraz bardzo duża wydajność.

Części samochodowe marki SACHS, w tym również amortyzatory, już od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród kierowców oraz producentów samochodowych. Podzespoły SACHS dają pewność prowadzenia i gwarancję, że zawieszenie w samochodzie będzie działało w pełni sprawnie przez długi okres czasu.