Amortyzatory Meyle

Marka Meyle należy do niemieckiej firmy Wulf Gaertner Autoparts AG, zajmującej się od 1958 roku produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości samochodowych części zamiennych. Największą sławą na świecie cieszą się jednak amortyzatory tej marki, produkowane dla samochodów osobowych, dostawczych oraz pojazdów użytkowych. Ich odbiorcami są hurtownie z ponad 120 krajów zlokalizowanych na wszystkich kontynentach naszego globu.

Marka Meyle oferuje ponad 21 tysięcy produktów dedykowanych do wszystkich popularnych obecnie typów samochodów. Firma specjalizuje się przede wszystkim w produkcji szerokiej gamy komponentów z zakresu zawieszenia oraz układu kierowniczego, części gumowo-metalowych, układów hamulcowych oraz podzespołów tłumienia.

Amortyzatory oraz sprężyny Meyle gwarantują bezpieczeństwo jazdy, niezawodność oraz wysoki komfort. W celu zredukowania zużycia na prowadnicach, przegubach i uszczelkach producenci Meyle poddają swoje produkty chromowaniu na twardo, co zdecydowanie wydłuża żywotność elementów zawieszenia tej marki oraz zapewnia niską chropowatość powierzchni tłoczyska.

Amortyzatory marki Meyle powstają w drodze starannego procesu produkcyjnego, a także są poddawane gruntownemu systemowi kontroli technicznej. Pozwala to na wyeliminowanie wszelkich drgań kół oraz odrywania się ich od podłoża, a także umożliwia znaczne skrócenie drogi hamowania zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Samochód wyposażony w amortyzatory marki Meyle zapewnia doskonałą przyczepność kół do powierzchni oraz wysoki komfort podczas prowadzenia.

Unikalna konstrukcja amortyzatorów niemieckiej marki Meyle w przeciwieństwie do podzespołów o znacznie niższej jakości wykonania pozwala na większą i sprawniejszą redukcję przechyłów samochodu podczas pokonywania zakrętów, a także eliminuje efekt tzw. „pływania” i „bujania” auta podczas jazdy.

One Responseso far.

  1. Łukasz Malec pisze:

    Jeżeli potrzebujecie szybko zdobyć dobrej jakości amortyzatory w przystępnej cenie, to tylko przez internet i tylko tutaj. Dwa, no może góra trzy dni i komplet amorków był u mnie. Polecam!